Bitcoin Grupları

Tüccarlar, Bitcoin Grupları girişten sonra 3-4 hafta boyunca ellerinde kalsalardı, bu ticaretten 2R kâr elde edebilirlerdi. Bu yüzden her zaman seti vaaz ediyorum ve ticareti unutuyorum !

Bu örnek, dirençte (hem yatay hem de ema) ve bir düşüş trendi içinde oluşan net bir pin çubuğu satış sinyalini göstermektedir. Bu, bilinçli bir fiyat hareketi tüccarı için çok açık ve açık bir ticaretti. Durdurma kaybı, pin çubuğunun hemen üzerindeydi ve ticareti birkaç hafta tutarsanız, 2-3R’lık bir kâr kolayca elde edildi.

Bitcoin Grupları Sinyalleri

Yukarıdaki son ticarette ilginç bir “büküm” aşağıda görülüyor. Girişin , pim çubuğunun kuyruğunun %50 geri izleme girişi olarak yapıldığına dikkat edin .

Bu giriş, ya daha sıkı bir stop loss ve dolayısıyla Bitcoin Grupları artan potansiyel risk/ödül sağlar VEYA normal genişlikte bir stop ile ticarete daha fazla nefes alma odası verebilirsiniz. Bu durumda, artan risk ödülü ile daha sıkı bir duruş gösteriyoruz, burada 6R mümkündü!

Çözüm Nedir?

Bugünkü derste, her hafta ve gün çizelgeleri kişisel olarak nasıl analiz ettiğimi gösterdim ve size kendi kişisel ticaret alışkanlıklarıma bir ‘göz atma’ verdim. Umarım, bugünün dersini okuduktan (ve tekrar okuduktan) sonra, neden günlük bir alım satım rutinine ihtiyacınız olduğunu ve bunu Bitcoin Grupları NASIL geliştireceğinizi daha iyi anlarsınız.

Yukarıdaki günlük işlem rutini, tüm işlemlerimin üzerine inşa edildiği temel temeldir ve benim görüşüme göre, tüm hevesli yatırımcıların, istikrarlı para kazanma konusunda ciddi bir şansa sahip olmak istiyorlarsa, ticaret kariyerlerini inşa etmek için böyle bir temele ihtiyaçları vardır. pazarlar.

Birçoğunuz, günlük Forex piyasası kapanışından kısa bir süre sonra her gün bir günlük piyasa yorumu yayınladığımı biliyorsunuz. Ancak, bu günlük yorumları yapmanın (yukarıdaki çizelgelere benzer şekilde) aynı zamanda günlük grafik analizimin ve ticaret rutinimin Bitcoin Grupları bir parçası olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Aslında bu web sitesine başlamadan çok önce her gün piyasalar hakkındaki düşüncelerimi yazmaya başladım ve bu, yaklaşık son on yıldır her işlem gününde sürekli olarak yaptığım bir şey. Kelimenin tam anlamıyla günlük hayatımın alışılmış bir parçası… Seyahat veya tatil gibi garip bir nedenden dolayı bir yorum gününü kaçırırsam, kelimenin tam anlamıyla ‘garip’ hissediyorum ve bir şey ‘eksik’ gibi. Sizin de o noktaya gelmeniz gerekiyor.

Bitcoin Grupları Var mı

Ticaret yapmayı öğrenme, piyasaları analiz etme, alım satımları tespit etme ve kendi kişisel ticaret planınızı oluşturma konusunda sürekli yardım ve yardım için, günlük yorumlarım ve üyelerin analizi, piyasanın yuvarlanan (devam eden) analizini nasıl yaptığımın harika bir örneğidir. gerçek zamanlı koşullarda. Bu, benden öğrenebileceğiniz ve çizelgelerinize taklit edebileceğiniz bir şey. Üyelerin günlük grafik Bitcoin Grupları analiz alanında ve ticaret fikirleri bültenimde çizelgeleri analiz ederken ve alım satımlarımı planlarken sizi her gün “omuz üzerinden izlemeye” teşvik ediyorum .